Bielkoviny/proteíny

Vašim svalom nezáleží na tom, či ste obehli maratón alebo dali 5 sérií benchpress. Kvalitné bielkoviny sú potrebné pri dosahovaní akýchkoľvek športových výkonov. Počas tréningu je na svalový aparát vyvíjaná stresujúca záťaž, na ktorú sa následne telo snaží pripraviť tvorbou nových svalových buniek a regeneráciou tých poškodených. Čím vyššia je inte...

Vašim svalom nezáleží na tom, či ste obehli maratón alebo dali 5 sérií benchpress. Kvalitné bielkoviny sú potrebné pri dosahovaní akýchkoľvek športových výkonov. Počas tréningu je na svalový aparát vyvíjaná stresujúca záťaž, na ktorú sa následne telo snaží pripraviť tvorbou nových svalových buniek a regeneráciou tých poškodených. Čím vyššia je intenzita tréningu, tým vyšší je tréningový impulz avšak rastú aj nároky na kvalitné bielkoviny a najmä esenciálne aminokyseliny. 

Cieľom potréningovej športovej výživy je sa čo najrýchlejšie dostať späť na "level" kde ste boli pred tréningom. Odtiaľ telo počas anabolickej fázy posunúť opäť trošku vyššie. Preto je potrebné do 30 minút po tréningu skonzumovať kvalitné sacharidy spolu s bielkovinami. Z našich produktov je ideálny PowerBar Muscle Up, ktorý obsahuje 3 druhy proteínu alebo All in One, ktorý je obohatený kreatínom. Vysoký obsah bielkovín majú produkty Protein Plus alebo Whey Isolate, ktorý sa môže zaradiť medzi jedny z najkvalitnejších proteínov na trhu.

Zobraziť viac
PowerBar LEAN Protein Jahoda 500 g
PowerBar LEAN Protein Jahoda 500 g
Skladom
24,00 €
PowerBar LEAN Protein Vanilka 500 g
PowerBar LEAN Protein Vanilka 500 g
Skladom
24,00 €