Proteínové tyčinky

Proteínové tyčinky od PowerBar si zachovávajú kvalitné zloženie proteínových práškov, avšak majú pevnú konzistenciu, ktorá lepšie zasýti a teda sa dá použiť aj ako náhrada jedla v prípade redukčnej diéty alebo ak jednoducho nemáte inú možnosť. Z množstva skvelých príchutí, rôzneho obsahu bielkovín a sacharidov si určite vyb...

Proteínové tyčinky od PowerBar si zachovávajú kvalitné zloženie proteínových práškov, avšak majú pevnú konzistenciu, ktorá lepšie zasýti a teda sa dá použiť aj ako náhrada jedla v prípade redukčnej diéty alebo ak jednoducho nemáte inú možnosť. Z množstva skvelých príchutí, rôzneho obsahu bielkovín a sacharidov si určite vyberie každý.

Cieľom potréningovej športovej výživy je sa čo najrýchlejšie dostať späť na "level" kde ste boli pred tréningom. Kvalitné bielkoviny sú potrebné pri dosahovaní akýchkoľvek športových výkonovVašim svalom nezáleží na tom, či ste obehli maratón alebo dali 5 sérií benchpress. Počas tréningu je na svalový aparát vyvíjaná stresujúca záťaž, na ktorú sa následne telo snaží pripraviť tvorbou nových svalových buniek a regeneráciou tých poškodených. Čím vyššia je intenzita tréningu, tým vyšší je tréningový impulz avšak rastú aj nároky na kvalitné bielkoviny a najmä esenciálne aminokyseliny. 

 

Zobraziť viac
PowerBar Clean Whey Protein  tyčinka 45g Čokoláda - Brownie
PowerBar Clean Whey Protein tyčinka 45g Čokoláda - BrownieSkladom Nová Lesná
2,30 €
PowerBar Clean Whey Protein  tyčinka 45g Cookies - Smotana
PowerBar Clean Whey Protein tyčinka 45g Cookies - SmotanaSkladom Nová Lesná
2,30 €
PowerBar Protein Nut2  tyčinka 2x22,5g Čokoláda - Oriešky
PowerBar Protein Nut2 tyčinka 2x22,5g Čokoláda - OrieškySkladom Nová Lesná
2,20 €